O MNIE

img006b

Dzień dobry,

nazywam się Agnieszka Korzeń i jestem absolwentką Kozłowska Visage Professional School of Make-up & Style w Warszawie. Ukończyłam również studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, niemniej od siedmiu lat to właśnie makijaż profesjonalny oraz pisanie tekstów i tłumaczeń o tematyce make-up & beauty należą do moich głównych zainteresowań zawodowych.

Przez lata pracowałam przy zleceniach ślubnych, sesjach do portfolio modelek, sesjach biznesowych i korporacyjnych, przy pokazach mody, eventach dużych firm kosmetycznych oraz licznych sesjach zdjęciowych dla klientów indywidualnych. Jestem autorką merytorycznych artykułów i tekstów dla firmy Kryolan, umieszczanych m.in. w magazynach branżowych (LNE, Beauty Forum, Make-up Trendy).

Kocham makijaż ponadczasowy. Wykonuję trwałe makijaże wieczorowe, ślubne i biznesowe, gwarantujące piękny i zadbany wygląd. Nie jest mi obcy “no makeup” ani kamuflaż. Służę zdobytą wiedzą, umiejętnościami i radą wszystkim osobom, które pragną zadbać o swój nienaganny wizerunek i świetne samopoczucie.

Moje referencje: http://www.maxmodels.pl/wizazysta-agnifica,referencje.html

Pozdrawiam i do zobaczenia

Agnieszka

 Wizażystka Warszawa Milanówek Grodzisk Mazowiecki Pruszków Makijaż Profesjonalny Wizaż